Author: m***2
Date:
Review: very good ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$62.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Benefits | Firming Skin |
| Color | Multicolor |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | ROHS |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| 高度 | 5.2 cm |
| SKU | sb25080963531111907 |
Brand Name: RAF
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/RAF-sc-0143227432.html
Quality: 6690789 people said the quality is very good!
Author: m***2
Date:
Review: very good ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: K***d
Date:
Review: Niiiceeeelikeeeephotooo
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: d***o
Date:
Review: Thank you shein ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: s***5
Date:
Review: Thank you shein i love it a lot wow 😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.